Nabídka

Kalendář
<  Únor 2020 > o
PoÚtStČtSoNe
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

NEJ akce

Aktuality
 

Mezi klienty Ag.NEJ se zařadila i značka Happymum

Těhotenská móda HappyMum je luxusní těhotenské oblečení pro budoucí matky. Těhotenská móda HappyMum je jedna z nejlepších ev ...

Reklama
reklama

Reference


Tally Weijl

PR akce Nakupování s Romanou Pavelkovou v obchodě Tally Weijl

 

Agentura NEJ s.r.o. zajistila PR akci s Romanou Pavelkovou v obchodě Tally Weijl v pražském Palladiu za účelem propagace této značky.

 

www.tally-weijl.com

D&D Trophy Tour

Produkce golfových turnajů 2013-2015

 

Pro advokátní kancelář DBK Partners zajišťujeme golfové turnaje D&D Trophy Tour včetně ubytování, cateringu a doprovodného programu. Golfové turnaje probíhají v ČR, Rakousku a na Slovensku.

White Pearl

Reklamní kampaň na nový produkt firmy Vital Care

 

Agentura NEJ zajistila kampaň na bělící systém White Pearl. Propagace probíhala na facebooku VIP osobností, v tištěných médiích, na internetu a na blogu formou tipů, soutěží, PR článků, redakční podpory a inzerce. Naše společnost zajistila tvář kampaně, focení i postprodukci. Pro firmu Vital Care jsme vytvořili taktéž dvě promo videa. ( Tyto videa můžete shlédnout v sekci video. )  

NAPAPIJRI

PR akce Nakupování s Klárou Medkovou Kováčovou v obchodě Napapijri

 

Naše agentura zorganizovala PR akci s Klárou Medkovou Kováčovou v obchodě Napapijri v pražském Palladiu za účelem propagace této značky.

 

www.napapijri.com

Nutrikaše

Promo akce na Nutrikaše

 

Již čtvrtým rokem zajišťujeme promo akce pro společnost Mogador. Vyškolené hostesky na obchodní dovednosti a nabízené zboží oslovují zákazníky lékáren po celé České republice. Agentura NEJ zajišťuje obsazení promo dní, koordinaci hostesek, komunikaci s lékárnami a hosteskami, školení, kontroly, oblečení pro hostesky, tácy/promo stánek. Výsledkem je velký nárůst prodeje.

Hervis Sport

Promo akce

 

Vyškolené hostesky oslovují návštěvníky v obchodních centrech po celé České republice, aby jim nabídly věrnostní program, nebo je upozornily na akční ceny v obchodu Hervis Sport.  

Sportalm Kitzbühel

PR akce Představení nové kolekce Sportalm

 

Agentura NEJ zajistila VIP hosty Michaelu Ochotskou, Kateřinu Neumannovou a Elišku Bučkovou, které se zúčastnily představení nové kolekce značky Sportalm. Agentura zajistila také účast novinářů a následné výstupy.

 

http://fggroup.cz/cz/ 

 

GrilCentrum.cz

PR akce VIP na grilu

 

Agentura NEJ zorganizovala PR akci VIP na grilu s Veronikou Žilkovou, Agátou Prachařovou, Mahulenou Bočanovou a Romanou Pavelkovou za účelem propagace prodejny grilů GrilCentrum.cz. 

DiaChrom

Reklamní kampaň na produkty společnosti AGROBAC

 

Agentura NEJ s.r.o. zajistila reklamní kampaň na nové sladidlo DiaChrom se stévií a další produkty společnosti AGROBAC. Propagace probíhala hlavně v tištěných médiích, dále pak na internetu, billboardech a na facebooku formou tipů, soutěží, PR článků, redakční podpory a inzerce. Naše společnost zajistila také tvář produktu DiaChrom se stévií, focení i postprodukci.

Pražské služby

Produkce

 

Od roku 2012 zajišťujeme módní přehlídky na firemních akcích společnosti Pražské služby. Taktéž spolupracujeme na firemním kalendáři, kde obstaráváme fotografa, návrhářku, vizážistku a modelky/modely.

Fashion Club

Event - křest časopisu Fashion Club

 

Naše agentura zajistila místo konání, program, umělce i PR akce.

Energetické žvýkačky L.A.Fuel

PR značky L.A.Fuel

 

Naše agentura zajišťovala propagaci značky L.A.Fuel včetně promo akcí a různých druhů eventů ( L.A.Fuel Sport Cup, L.A.Fuel party, L.A.Fuel Fashion Show... ).  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Party Drink Prosecco

Promo akce na Party Drink ( Prinz Max Emanuel Thurn und Taxis )

 

Hostesky promovaly prosecco na různorodých akcích ( plesy, golfy, party, otevření kasína...). Celkem se jednalo o 50 promo akcí. Agentura NEJ s.r.o. zajistila mimo hostesek i originální oblečení a promo stánky. 

De Puta Madre 69

Propagace značky De Puta Madre

 

Naší starostí bylo vybrat vhodné VIP osobnosti, které by značku dobře prezentovaly a zajistit PR značky. Agentura NEJ s.r.o. vybrala Karla Abrahama, Tomáše Krause, Petra Vojnara a Petra Zvěřinu.

Magic Planet

Produkce při otevření nového kasína Magic Planet v Ostravě

 

Naše agentura zajistila módní přehlídku, hostesky, účast médií a PR akce.

27. narozeniny Romany Pavelkové

Produkce narozeninové oslavy

 

Agentura NEJ s.r.o. zajistila produkci a celý program, který obsahoval moderátora, módní přehlídku a taneční vystoupení. Celá akce se konala za účasti celebrit a novinářů.

Čtyřkolky 2012

Křest a PR kalendáře Čtyřkolky 2012

 

Naše agentura zajistila křest kalendáře Čtyřkolky 2012 včetně programu, umělců a médií. 

  

Elega by Dana M.

Křest a PR kalendáře Čtyřkolky 2012

 

Naše agentura zajistila křest kalendáře Čtyřkolky 2012 včetně programu, umělců a médií. 

Happymum

Křest a PR kalendáře Čtyřkolky 2012

 

Naše agentura zajistila křest kalendáře Čtyřkolky 2012 včetně programu, umělců a médií. 

Elega

Křest a PR kalendáře Čtyřkolky 2012

 

Naše agentura zajistila křest kalendáře Čtyřkolky 2012 včetně programu, umělců a médií. NEJ agentura s.r.o. / © 2020 /all rights reserved / Created by webove-obchody.cz